Občas se při realizaci výkopových prací můžeme setkat s tím, že některé úseky pozemku nebo jejich část je zapotřebí vykopat ručně. Proto přichází na řadu ruční výkopové práce, které využijete všude tam, kam se těžká technika nedostane. Může se jednat jak o pozemek bez příjezdové cesty nebo i ve špatně přístupném terénu či velmi svahovitém pozemku.

Proč přenechat ruční výkopové práce odborníkům?

Je jen na vás, jestli chcete celé léto trávit těžkými úmornými pracemi při výkopech nebo se věnovat příjemnějším záležitostem a přenechat těžkou práci odborníkům. Firma se svým týmem zkušených pracovníků a kvalitním nářadím se postará o to, že ruční výkopové práce budou hotové raz dva dle vašich požadavků a projektové dokumentace. To vše navíc poskytuje s realizací na klíč. 

Kde všude využijeme ruční výkopové práce?

Mezi ruční výkopové práce patří například výkopy podzemních vedení kanalizace, vodovodu, plynovodů, elektřiny, kabelů a telekomunikačních rozvodů v těžko přístupných oblastech a svazích, i na složitých geologických podložích. Také se může jednat o ruční výkop odvodňovacích drenáží kolem objektu nebo rovněž výkopy žump a septiků či zahradních jezírek a bazénů. 

Kolik to bude stát?

Ceník veškerých pracovních úkonů naleznete na stránkách firmy. Velikost ceny ručních výkopových prací se odvíjí podle počtu odpracovaných hodi, požadavků zákazníka a charakteru a objemu práce.

Rychlý kontakt

Praha

+420 720 223 603

horvat-vykopy@seznam.cz